A nyní si zakouzlíme

Zorganizovat oslavu, která bude více než skvělá, je někdy velmi těžké. Pro někoho dokonce i noční můra. Je to samozřejmě přirozené, pokud nemáte organizační schopnosti, dobrý odhad a k tomu všemu ještě velkou spoustu nápadů. Přesto všechno byste se ale měli vybičovat k výkonům, které vám možná i ukážou, že na tom s organizováním nejste až tak špatně.
Nejdůležitější je, se do toho vůbec pustit. Musíte si uvědomit, pro koho danou oslavu pořádáte. Od této myšlenky se totiž odvíjí ostatní důležité položky naší osnovy.
žonglér na poli
Na samém začátku je důležité promyslet body, které se týkají toho, kolik bude na oslavě hostů, kde se bude oslava konat, jaké bude narozeninové menu (tedy jídlo a pití) a jaká bude během oslavy zábava.
Danému počtu hostů musíte zabezpečit místo u stolu, potřebné jídlo a pití. Nezapomeňte je hlavně pozvat. Pozvánka tedy chybět rozhodně nesmí. Program na pozvánku psát nemusíte. Stejně jej ale musíte mít připravený, aby se během oslav nikdo nenudil.
Je jasné, že nebudete organizovat zábavu po celou dobu oslavy. Hosté si mezi sebou chtějí také povídat. Jakmile ale uvidí, že přichází například takový kouzelník, rozhodně se rázem ztiší. Uvidíte, že nic takového čekat nebudou, takže se bude jednat o příjemné překvapení.
Věřte, že s takovým kouzelnickým číslem nebude oslava žádným propadákem. Ba právě naopak. Na své si přijdou určitě všichni hosté.
Zamyslete se nad tím sami. Kdy jste se vlastně naposledy setkali s opravdovými čáry? Možná nikdy. Když bude navíc kouzelník vědět, jaká je věková struktura na dané oslavě, určitě tomu přizpůsobí i své vystoupení.
Kromě hudby a provizorního parketu můžete tedy pozvat i kouzelníka, který svá vystoupení může rozdělit i do několika částí. Může také čarovat chvíli pro ty nejmenší a poté zase chvíli pro dospělé. Uvidíte, že hosté budou více než nadšení. Určitě skoro nikdo ještě nezažil nebo neměl možnost vidět práci šikovných rukou a kouzelnických triků.
eso před obličejem
Teď už to možná vidíte. Ptáte se co? No přeci to, že byste zvládli nějakou tu oslavu sami naplánovat. Rozhodně se toho nesmíte bát, protože ten, kdo se bojí, nesmí do lesa. Možná že by vás samotné vystoupení kouzelníka ani nenapadlo a přitom by se dalo tvrdit, že půjde o hřeb samotné oslavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup