Dekorace na svatební stůl

Svatba je jedinečný okamžik a svatební pár jej chce mít naprosto dokonalý. Je těžké sladit všechny detaily tak, aby byla svatba dokonalá. V dnešní době je oblíbený dres code, který by měl korespondovat s tématem svatby. Většinou se jedná o jednu barvu, která celou svatbu nějak propojí. Tuto barvu je pak ideální propojit i do dekorací. A jaké dekorace můžete využít na svatební tabuli?

prostírání

  1. Ubrusy

Svatební ubrusy jsou většinou bílé, do středu ubrusu poté můžete položit pruh látky. Vhodná je třeba průsvitná organza, kterou seženete v různých barvách. Velice oblíbená je také režná látka, která působí více přirozeně a je vhodná na svatby konané v přírodě. Pokud máte možnost, pak můžete středovou látku sami vyzdobit a udělat ji tak víc originální.

  1. Jmenovky

Svatební jmenovky Goldpress jsou základ. A máte spoustu možností jak je udělat. Elegantní v podobě přeloženého papíru s natištěným jménem. Nebo originální. Zapíchnuté v cupecaku, napsané na talíř, vyrobené ze dřeva, z kovu… Možností máme opravdu hodně. Pokud si chcete se jmenovkami trochu pohrát, pak zapojte představivost a vytvořte si je sami. Pokud máte děti, mohou vám pomoci jednoduše s tiskátky.

svatba na pláži

  1. Květiny

Květiny jsou na každé svatbě to, co zaujme svatebčany. Měly by se vyskytovat jak při obřadu, tak i při hostině a měly by ladit s kytkou nevěsty. Na stolech by měly být spíše menší květiny, které nebudou svatebčanům zavazet při jídle.

  1. Pohoštění

Mezi obědem a rautem je dobré mít na stolech aspoň malé pohoštění v podobě svatebního cukroví. Mezi jídlem bývá opravdu dlouhá doba, koná se spousta zábav a tradicí a svatebčané rádi zakousnou kousek sladkého ke kávě.

Ať se rozhodnete vyzdobit svatební tabuli jakkoli, snažte se to nepřeplácat. Často se snažíme tam nacpat tolik dekorací, až se v tom ztratíme. Držte se hesla, že méně je více a nesnažte se míchat dohromady příliš moc barev.