Jak mít dokonalý vzhled

Zima se blíží opravdu neúprosně rychlým tempem a nebudeme si nic nalhávat, každý žena chce vypadat krásně a stylově. Chcete tedy i vy vypadat stylově, nadčasově a elegantně? Pokud ano, určitě si musíte přečíst tento článek! Máme pro vás hned několik zajímavých nápadů, co vás pro dokonalý vzhled ve vašem šatníku prostě nesmí chybět!

velká šála

Pravidlo číslo jedna – boty musí ladit s kabelkou? Už dávno to není pravda, můžete tedy více experimentovat. Toto módní pravidlo řadu žen svazovalo a tím že padlo, jste dostali v podstatě volnou ruku.

V první řadě je nutné si v hlavě zvolit, do které bary se chcete ladit. Vyberte si v ideálním případě dvě barvy. My vám doporučujeme zvolit černou v kombinaci například s hnědou, bílou, nebo šedou. Jedná se o osvědčené kombinace, které navíc velmi pěkně ladí s celým vánočním a podzimním obdobím.

hnědá šála

Ideální je, pokud si zvolíte například černé boty a bundu. Jedná se kombinaci, kterou když někam půjdete, budete mít vždy na sobě. Budete tak perfektně sladěné. Navíc černá barva dělá krásnou postavu, budete tak v bundě působit nadčasově, přirozeně a elegantně.

K těmto dvou kouskům se pak velmi hodí hnědá šála a hnědá kabelka. Opět se jedná o takticky zvolenou kombinaci. Pokud vstoupíte do místnosti, je velmi pravděpodobné, že šálu i kabelku odložíte. Budete tak stále perfektně sladěná.

Navíc šála má mnoho využití. V poslední době jsou velmi oblíbené velké a huňaté šály, které mají vícero využití. Můžete je využít nejen jako klasickou šálu, ale například i jako deku. Nemusíte si tak v zimě nikde sedat na studené, nebo mokré. Zkrátka, jedná se o módní trend, který oproti ostatním není vůbec špatný. S co tomu říkáte vy? Máte doma také nějakou šálu, která svým vzhledem připomíná spíše deku, než něco, co si omotáte kolem krku? Pokud ano, určitě budeme rádi, pokud se s námi podělíte o své dojmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup