Kvalitní sex


Jednou jsem měla partnera, který mi stále dokola opakoval, že sex v jeho životě není vůbec důležitý. Byla jsem docela překvapená, protože tohle jsem slyšela úplně poprvé. Hlavně jsem to slyšela poprvé od muže. Kolikrát jsem ale také četla, že jsou lidé, kteří vůbec nemají rádi sex anebo ho odmítají anebo vůbec o něj nestojí. Jenomže tohle jsem si vůbec nechtěla připustit. Nejhorší na tom bylo, že my jsme se s partnerem poprvé intimně setkali asi až po třech měsících našeho vztahu. Já jsem také na to nespěchala, ale abych se přiznala, tak na sex jsem se velice hodně těšila.

Pánové někdy neřeší své problémy.

A protože tento náš vztah trval opravdu hodně dlouho, než jsme spolu vlezli do postele, tak jsem si řekla, že to opravdu bude stát za to. Jenomže jak se ukázalo, tak první sex opravdu stál za nic. Byla jsem opravdu hodně naštvaná a myslela jsem si, že partnera vůbec nepřitahuji, jenomže on se mi potom svěřil, že trpí velice často poruchou erekce, že jeho sexuální dysfunkce je velice častá a že se mu už ani nevyléčí. Když jsem se ho zeptala, jestli třeba užíval nějaké léky, jako například viagra anebo sildenafil, tak on řekl, že ne a kroutil u toho hlavou. Prý tohle ani vůbec užívat nechce. Prý je to samá chemie a nemá o to vůbec zájem.

Někdy pánové sex odmítají.

Takže jsem si řekla, že mám asi vedle sebe nějakého ekologa nebo biologa a tohle jsem vůbec nechtěla. Mám ráda takovou zlatou střední cestu. Stále jsem ještě zkoušela partnerovi vysvětlit, že třeba například sildenafil má opravdu skvěle složení a že se nemusí bát, že by to mělo nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky. A sildenafil je pro muže, který právě pomáhá proti sexuální dysfunkci a zpevní erekci. Takže pánové potom si můžou užívat opravdu kvalitní sex, tak jako dříve, jenomže můj partner tohle nechtěl, takže samozřejmě to dopadlo nakonec tak, že jsme se rozešli. Protože já jsem si rozhodně nedokázala představit vztah, aniž by tam byl nějaký sex.