Ochrana vozu pomocí garážového stání


Co si budeme povídat. Nad naší zemí není ovzduší zrovna v nejlepší kvalitě, a to nevyzvedávám jeho kvalitu v lokalitách jako třeba na Ostravsku. Vzduch je plný agresivního polétavého prachu a z oblohy se snáší místo deště naředěná kyselina. Co to dělá s lakem a plastovými komponenty vašeho vozu si jistě dokážete představit. Lak ztratí lesk, plasty zmatnou, na pochromovaných částech se objeví černé pupínky. Abyste udržely svůj vůz ve vší svěžesti, musíte investovat nemalé částky do jeho mytí a drahé autokosmetiky.

garážové stání

A to správného motoristu skutečně mrzí. Řešení přitom není nijak složité. Vůz přece stačí jen před agresivním prostředím skrýt. A k tomu poslouží naše garážová stání. Po zhlédnutí naší nabídky sami uznáte, že jde o velice elegantní řešení vašeho problému, které přitom není nijak drahé. Naše garážová stání jsou lehkými, ale odolnými konstrukcemi. Jako hlavní materiál používáme KVH hranoly. Což jsou lepené hranoly ze smrkového řeziva. Tyto hranoly se vyznačují vysokou odolností a trvanlivostí. Jsou pevné, pružné a zvládají vysokou zátěž. Garážové stání si můžete vybrat přímo z naší nabídky. V našem katalogu naleznete dostatečný výběr dispozic a konstrukcí, nicméně i tuto širokou nabídku, jsme schopni přizpůsobit vašim požadovaným detailům.

stání pro auta

Můžete dokonce s našimi techniky dohodnout i dispoziční řešení a velikost vaším požadavkům. Na přání vybavíme stání i zástěnami. Samozřejmostí je výběr střešní krytiny co do barvy i materiálu. V základní nabídce je střešní krytina z asfaltových šindelů, které splňuje veškeré náležitosti kladené na kvalitní zakrytí střechy stání. Naše garážová stání dodáváme do všech míst České republiky. Využijte naše zimní slevové akce. Tyto zvýhodněné ceny platí i pro případ, že realizaci stavby stání plánujete až na letní měsíce. Stačí do objednávky uvést tuto skutečnost (požadovaný termín dodávky) do poznámky.