Okořeňte váš partnerský životní styl

Být v partnerském vztahu se jednou za čas může někomu zdát stereotypní. Každý den stejný program. Nic nového se neděje, řešení, stále stejných problémů v rodině a práci, každý večer sezení u televize nebo počítače. Životní styl vztahu se stal prostě nudou. Samozřejmě, že to chce změnu. Něčím vztah oživit, podniknout společný výlet nebo navštívit staré přátele.
Nenechte se zastrašit něčím novým a neznámým, začněte s partnerem podnikat nejrůznější zážitky, na které budete vzpomínat do konce života.
 novomanželé na lavici
Road trip
Co je vzrušujícího, než týdenní dovolená ve třech. Vy, partner a auto. Nabalte si všechny potřebné věci, naskládejte je do auta a vyjeďte vstříc dobrodružství v podobě jízdy do neznáma. Nic předem neplánujte. Zkrátka jeďte, kam vás kola autíčka dovezou a jestli budete mít chuť a odvahu, můžete, až dojedete na nějaké zajímavé místo, vystoupit z auta a jít zkoumat vesty, kde se s ním nedostanete.
Takový výlet ve vás vyvolá pocity odvahy, vzrušení štěstí a mnoho dalších. Navíc to utuží vztah s vaší drahou polovičkou a vyzkoušíte něco úplně nového. Místa, které uvidíte, mohou být překrásná, aniž byste o nich kdykoliv před tím slyšeli.
 
Kdo hledá, najde
Připravte pro partnera hru na hledání skrytých pokladů. Takováhle zábava může trvat hodinu, celý den nebo i týden. Je jen na vás, co si budete přát. Princip této zábavy spočívá v tom, že pro druhého vyrobíte například malé vzkazy, které bude muset po domě nebo klidně i městě hledat a každý nově nalezený vzkaz ho dovede k dalšímu. Okořenit to můžete třeba tím, že jeden lístek dáte do restaurace, kde se podle jeho pokynů musíte společně najíst. Další lístek bude u kouzelného výhledu na město, kde si společně budete muset na chvíli sednout a užívat si tu krásu.
Rozhodně vás to nepřestane bavit a budete si chtít dělat radost víc a víc.
 volkswagen u pláže
Soukromý odpočinek
Pokud patříte mezi páry, které jsou naopak až moc aktivní a mají neustále velké množství aktivit, měli byste jednou za čas okusit krásu relaxu. Objednejte si soukromé wellness pro dva třeba na celý víkend. Ponořte se spolu do uvolňující vířivky, sedněte si do horké sauny nebo si zaplavte v bazéně. Všechny tyto klidné a pohodové aktivity fungují jako balzám na duši a když je budete sdílet se svou láskou, budete nad míru spokojení.