Originální dárek, na který nikdo nezapomene

Přemýšleli jste už někdy nad tím, čím to je, že vám všichni dávají pořád dokola ty stejné, nezábavné dárky? A napadlo vás někdy, že příčina může tkvít právě v tom, že vy také všem stále dáváte jen bonboniéru, kávu a víno? Zkuste to proto jednou jinak, a uvidíte, že vám vaši blízcí brzy vše splatí stejnou mincí. Zkuste darovat něco originálního, třeba zážitky!
Jestliže nyní tápete nad tím, co konkrétního by mohlo vaše blízké zaujmout, vyzkoušejte únikovou hru Hradec Králové, protože ta vás v žádném případě nezklame. Jedná se o skvělou zábavu, kterou navíc podniknete minimálně v páru, ale ještě lépe s celou partou přátel či se svou rodinou. Tato hra je totiž určena pro dva až pět hráčů.
staré dveře

A o co konkrétně jde? Vaším úkolem bude vyluštit nějakou tajnou šifru či heslo anebo odhalit skrytou identitu, zkrátka přijít na indicie, které vás dovedou ke konečnému řešení. K tomu budete muset využít všechno, co ve vás vězí – logické myšlení, selský rozum, schopnost nebát se a zariskovat. Do vašeho týmu se tak bude hodit naprosto každý, protože každý do něj vnese něco navíc, co jistě využijete.
Ovšem nemusíte mít strach v případě, že máte pocit, že logika a matematické myšlení nejsou vaší silnou stránkou. Spoustu zábavy, dobrodružství a napětí si užijete v každém případě. Navíc je pro vás v případě krize připraveno i několik šikovných nápověd. A pokud vám ani ty nepomůžou, tak to samozřejmě nevadí, neboť ten pravý zážitek ze hry si odnesete, ať už záhadu vyluštíte či nikoli.
kniha a svíčka
Každopádně, než do únikové místnosti vyrazíte, nezapomeňte si nejprve rezervovat svůj konkrétní termín a čas, protože o tuto hru je mezi lidmi opravdu veliký zájem. A právě to je další důvod k tomu, abyste poukaz na hru použili jako krásný a originální dárkový poukaz na zážitek pro vaše blízké. Uvidíte, že z vašeho nápadu budou nadšení.