Satelitní sledování vozidel

Toužíte mít přehled o svých strojích, vozidlech a zaměstnancích? Chcete dostávat pravidelné informace o tom, kde se vaše vozidla nacházejí? Využijte náš monitorovací systém! Pomocí systému pro sledování vozidel rmc systém budete mít vše pod naprostou kontrolou!
Pokud vlastníte několik vozidel nebo jste dokonce majitelem stavebních a zemědělských strojů, určitě dobře víte, že uhlídat vše je nemožné. Mít přehled o práci svých zaměstnanců a vozidel by chtěl mít každý, jak toho ale docílit? Obraťte se na nás! S pomocí našeho RMC systému není nic nemožné.

monitoring vozidel

Co je RMC systém? Jedná se o satelitní sledování vozidel a strojů. Systém vyhodnocuje, kde se právě vozidlo nachází a také to, jak pracuje. Ale tím nekončíme! Umí toho mnohem více.
Systém RMC je založen na vyhodnocování shromážděných dat. Systém může být použit nejen u osobních vozidel, ale také u stavebních strojů nebo nákladních vozidel. Systém monitoruje stav pohonných hmot v nádrži, vyhodnocuje jízdní styl, vytváří výkazy produktivity práce, poskytuje knihu jízd, GPS lokaci a umí také pohlídat odcizení pohonných hmot nebo vozidla samotného.
Systém je možné doplnit o další zařízení! Například o Fuelbox pro tankování pohonných hmot, dále zařízením G-LOAD pro vážení ve lžíci nakladače bagru, systémem Checkbox pro evidenci docházky nebo zařízením Gatebox pro evidenci vjezdů a výjezdů branou.

vozidla sledování

Systém RMC je kompletní správa vozového parku. S ničím si nemusíte dělat starosti, systém vše pohlídá za vás.
Administrace je nuda, nemyslíte? Nechte to na RMC systému! Ten dokáže vyhodnotit provozní parametry za zvolené období, generuje knihu jízd a podává reporty, a to dokonce i ve formátech pdf a xls. No, nezní to skvěle?
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte a my vámi ochotně poskytneme více informací. Pamatujte, mít vše pod kontrolou vede k zefektivnění práce!