Sex Tiktok nahé modelky basketbal a moje latina žena


Ahoj pánové, ale nejenom pánové, ale i dámy. No, prostě Vy všichni, kteří máte rádi erotiku a pořádné ženské Latinoameričanky s velkým zadkem, mega obřími prsy a sexy křivkami, jako má naše Věstonická Venuše z Dolních Věstonic. Mně se totiž líbí jen opálené, prdelaté a hodně prsaté latina holky, například z erotického webu BIG ASS LATINA GIRLS WEBCAMS. Tak snad jsem Vás hned na úvod mého erotického příběhu nevystrašil. Ale pokud se Vám líbí spíše hubené vychrtliny typu Twiggy, tak asi tento příběh nebude pro vás. Já mám totiž v sobě geny po tátovi, kterému se taktéž líbí prdelaté ženské. Tatík se narodil v Jižní Americe, a protože se za komunismu při nějakém sportovním utkání dostal i do České republiky, kde se po vyhraném zápase v hospodě zakoukal do české holky „servírky“, „mojí mamky“, tak už zde zůstal, oženil se s ní a nadobro zakořenil v Československu. No a z té jejich lásky jsem vznikl já a moje mladší ségra „Fernanda“, která je naopak podobná na mamku. Můj dvoumetrový tatík kdysi hrával v jednom basketbalovém klubu a já po něm zdědil výšku, trochu hnědší pokožku a po mámě mám modré oči, protože ona je typická česká kozatá blondýnka, za kterou se i v jejím věku otočí skoro každý chlap, který kolem ní zrovna prochází.

Ale ještě, než začnu povídat o tom, jak jsem si přivezl k nám do Čech holku z Jižní Ameriky, nejprve se Vám představím. Jmenuji se Marcos po svém dědečkovi, táta mě chtěl pojmenovat po sobě „Damião“, ale pár dní před zapsáním na matrice, si to s mamkou rozmysleli, že by tomu tady v Čechách nikdo nerozuměl, a s odstupem let měli pravdu. Mám třicet pět let vysoký metr devadesát pět centimetrů a jsem míšenec, bydlím v Praze a pracuji v jedné zahraniční firmě, která obchoduje s Portugalskem a Brazílií. Já totiž umím perfektně portugalsky, takže když je potřeba něco přeložit, nebo někam zajet do zahraničí, kde se mluví portugalsky, tak mě tam vyšlou. Spousta z Vás ani neví, že se portugalštinou domluvíte i v Africe Guineji-Bissau, Angole, na Kapverdách, kam létá čím dál více Čechů na dovolenou za sluníčkem. Na západě od Afriky na Princově ostrově, Svatém Tomáši. V Číně v Macau či v Asii ve Východním Timoru, který se nachází mezi Austrálií a Indonésií. A samozřejmě v mnoha zemích, kde jsou četné portugalské rodiny. V Lucembursku, Švýcarsku, Jihoafrické republice, Andoře, Namibii.

rty

Jak už jsem psal, můj taťka pochází z Jižní Ameriky, a to konkrétně z Brazílie, z největšího města São Paula. Oproti milion a půl velké Praze má São Paulo dvanáct milionů obyvatel (rok 2023) a stále se rozrůstá, co do počtu obyvatel, tak i do šířky. Jako malý jsem tam za babičkou a dědou létal docela často, ale jak přišla práce, tak od svých dvaceti dvou let jsem tam nebyl. São Paulo sice neleží přímo u moře, ale asi tak čtyřicet kilometrů od nejbližšího pobřeží. Jako malý jsem procestoval se svým brazilským dědečkem desítky pláží podél pobřeží. Například pláže Itamambuca, Maresias, Domingas Dias, Juquehy, Baia de Castelhanos, Felix, Tombo, Enseada, Curral, Praia das Toninhas, Prumirim, Baleia, Do Bonete, Camburi, Almanda, Jabaquara, Ilha Anchieta State Park, Juliao, Praia do Lázaro, Gonzaga, Pernambuco, Guaeca, Pauba, Da Feiticeira, Ponta da Praia Beach, da Cocanha, Guaiuba, Pitangueiras, Enseada, Canto do Forte a další a další nádherné opuštěné a tajné písčité pláže o kterých Evropané nemají ani potuchy. Nesmím zapomenout na nejúžasnější pláž Baia do Sancho, která se nachází na ostrově Fernando de Noronha, ale ta je docela daleko a musí se tam letecky.

Kdybyste se někdy vydali do Brazílie, tak na sebe buďte hodně opatrní. Opravdu tu není tak bezpečno jako v Praze. Ale o tom si raději přečtěte někde na internetu. Já se tam s dědou cítil vždy bezpečně, ale to bylo proto, protože to tam zná a žije tam od malička. Osobně, pokud jste Evropané, raději Vám doporučuji jet na dovolenou k moři do Portugalska či na Kapverdy. Máte to blíž a je tam hodně bezpečno.

No a co dělám v Praze ve svém volném čase? Ono toho je hodně. Většinou chodím po starém městě a koukám na holky, které se promenádují v kožených kalhotách či lesklých legínách. Holku zrovna nemám. Měl jsem vztah na dálku s jednou Portugalkou, ale ona se nechtěla odstěhovat do Čech a já se kvůli mé práci nechtěl stěhovat do slunného Portugalska. Měl jsem také na dva roky i Romku, mě se fakt líbí opálené prdelaté holky, co mají kozy jako vozy. Na sex to s ní šlo, ale nějak jsem si nerozuměl s její početnou hlučnou rodinou. Takže jsem to s ní ukončil.

akt

Docela teď ve volném čase sleduji na TikToku všechny možné prsaté baby z celého světa například: „YourAdorableAllison, OlyaSeteykinaOfficial Olya Seteykina, Hannahjbracken Hannah Joy, Gram allurelle, Veronica Vero Vixen, Polli poli rudenok, Valeria Mosquera M, IamAndrea_Gonzalez, Charlotte Rachel, Steph Stephanie Collier, RealNatalkan, Georgia Carter, Thick Mamas, Mara Traversi, Claudia Balazs, Kim Kaiko, Alice Pineapplebrat, Soph Lewis Sophaaaaa, Sophia West, Laura Walsh Perks_of_being_laura, Kendra Club, Nancy Gonzalez Nancys_journey, Krystelle Lacroix, Martina Tina.over.50, Thighs Are My Demise, Kaitlyn Smith Xmaryjanexoo, Lively Liz, Marie Tamara, Dayalis Moreno, Atomic Keerati, Milada Moore, i Am Victorya Victorya Addad, BelleBrooksXO, Honeyybeebby, Carys Whittaker, Natasha Pehrson, Lora Banty, ThatBostonMomnora Boston Mom Nora, Ginger Daydreams, TheAshleighDunn Ashleigh Dunn, ButterCream19 Briella Bardot, Ana Pessack, Heidi ChimeraCostumes, Dasani Delgado, Nina Phoenix, Sav brooke Savbrooke305, Savita Bhabi, Caralyn Mirand, Anastasia K koftacurv.“

A samozřejmě chodím i na stránky pro dospělé, třeba sem – BIG TITS LATINA WOMEN SEX CAMS, je zde i erotický chat 18+, kde trávím každý třetí večer a upouštím zde páru u krásně spoře oděných slečen, které mi dělají velké potěšení.

S mými kamarády z práce chodím hodně často na Basketball, také jsem ho dříve hrával, ale s mojí leností jsem to daleko nedotáhl. Jinak, když je nějaký basketbalový zápas, kde zrovna hrají ženské, nenechám si ho ujít a jdeme s partou kamarádů fandit. Pořádně se odreagovat. Přece jen na ženské se líp dívá než na upocené chlapy.

orgasmus

Jednoho dne v práci mi šéf řekl, že má pro mě radostnou zprávu. Letět bych s ním za měsíc do Brazílie do São Paula, kde bych dělal překladatele do portugalštiny. Bylo by to na tři týdny a rovnou bychom to spojili s dovolenou. Šéfova firma by to celé zaplatila. Normálně jsem skákal metr do výšky. Když už jsme s šéfem někam letěli, bylo to spíš po Evropě do Anglie, kde se dělaly velké obchody anebo do Portugalska, ale do Jižní Ameriky ještě ne. Já už nebyl v Brazílii třináct dlouhých let, děda mi umřel před pár lety, na pohřeb mu letěl jen táta. Babička už je na tom dost špatně, ta je v nějakém domově důchodců v Alzheimer centru. No a pak tam mám několik bratranců a sestřenic, ale s těmi jsem se vídával jen do svých patnácti let. A ve spojení s nimi nejsme. Taťka se svým bráchou moc nemusel. Něco tam kdysi proběhlo a nedopadlo to dobře.

Za pár týdnů jsme přiletěli do São Paula. Hned jsme se ubytovali v třiceti patrovém hotelu, šéf z toho byl na větvi, fakt to byl pro něj kulturní šok. Na pokoji se mě hned ptal, na nějaké prsaté Brazilky. Samozřejmě jsem mu odpověděl, že sice umím Portugalsky, ale s holkami z Brazílie, a ještě k tomu ze São Paula nemám žádné zkušenosti. V restauraci jsem mu řekl, ať je raději opatrný a pokud by šel do nějakého erotického salónu, tak jen poblíž našeho hotelu a vezme si maximálně tak sto, až tři sta brazilských reálů „reais“ víc ne, a to by mu na tu noc se společnicí mělo stačit. A pozor na krádeže, mobilu, peněženky a přepadení.

Za dva dny jsme s Brazilci úspěšně podepsali docela slušnou zakázku pro naši českou firmu. A pak už jsme měli dvacet sedm dní nekonečného volna. A že si to šéf chce hodně užít a na peníze ať vůbec nehledím. On je už několik let rozvedený, peněz má spoustu a firma šlape na tisíc procent, tak proč si nevyhodit z kopýtka. Začal jsem nám plánovat na každý den nějaké výlety, akce, sportovní zápasy, návštěvy muzeí a galerií, nákupy a procházky po městě. Ale nejprve si zajedeme někam vykoupat k Atlantskému oceánu. Měli jsme na celou dovolenou půjčené osobní auto, takže hurá za poznáním. Hned další den jsem vymyslel, že šéfovi Luďovi ukážu nějaké opuštěné pláže, kam moc lidí nezavítá. Jeli jsme na východ od São Paula a strávili jsme celý den na opuštěné pláži, kde nikdo nebyl. Navečer mi řekl, že to bylo fantastické, ale že by chtěl zažít i nějaké pláže s lidmi, a hlavně Brazilkami v bikinách. Začal jsem se smát a upozornil ho, na přeplněné městské pláže s milionem lidí a že s tím tedy souhlasí. Druhý den jsme si to dali na pláži Praia das Astúrias u města Guarujá, kde jsou u pobřeží výškové budovy a mrakodrapy. Luďa byl konečně ve svém živlu, všude po pláži se procházely krásné opálené Brazilky a spousta nádherných turistek z celého světa.

sexy žena

Když už jsme tak leželi na lehátku a odpočívali pod slunečníkem, zrovna jsem nahrával nějaká plážová videa na všechny možné své sociální sítě, kde jsem byl za tu moji internetovou dobu zaregistrovaný, tak se mi zrovna v Tiktoku v krátkém videu zobrazila Brazilka v plavkách. Kozy jako vozy, prdel luxusní a ten úsměv. Typická hnědovlasá, opálená, baculatá Brazilka. Hned jsem jí to videjko olajkoval a napsal jí, že jí to moc sluší. Ona mi na to hned odepsala, že mi moc děkuje a poslala několik smajlíků usměváčků. Hned se mně ptala odkud jsem a jak se jmenuji. Když jsem jí odepsal, že jsem z Čech a zrovna sedíme se šéfem na pláži Praia das Astúrias ve Guarujá, nechtěla mně to uvěřit. Prý ať pošlu důkaz. Do písku jsem vryl „Hoje é o ano de 2023 Marcos + Márcia, você é muito linda“. Lehl jsem si vedle to nápisu, šéf mě natočil na mobil, ještě jsem mu zamával do kamery a hned jsem to přidal na svůj TikTok účet. Vzápětí mi od Márcie přišla zpráva s deseti srdíčky. Začali jsme si spolu psát a během půl hodiny mi odepsala, že pokud bych ji chtěl vidět naživo, tak hraje v São Paulu basketbal a můžu se na ní přijít podívat hned tuto sobotu, kdy mají zápas proti klubu z Rio de Janeira. Samozřejmě jsem jí odepsal, že přijdu moc rád a vezmu mého šéfa sebou. A aby mě v hledišti poznala, tak si vezme oba dva bílá trička a bílé kšiltovky. Odepsala mi na to několik smajlíků a že se moc těší. A pokud prý vyhrají, tak to můžeme jít po zápase někam spolu oslavit, třeba na jídlo nebo na drink.

Šéfovi jsem hned řekl, že jsem vymyslel sobotní plán a půjdeme na ženský basket a nebudeme to mít od hotelu daleko. Asi třicet minut autem po městě. Luďovi jsem ukázal Márciny fotky a videa z TikToku a on mi na to jen odpověděl: „Ty brazislký kaňoure, ta vypadá hodně luxusně. Jako ta latinská Brazilská pornoherečka Crystal Chase“ a začal se tomu smát a čuměl na procházející Brazilky s velkýma prsama a sexy zadkama, kterých bylo na pláži nespočet. Ten večer mi Luďa na hotelovém pokoji oznámil, že se jde projít do ulic a ať ho minimálně tři hodiny nečekám a zase se tomu nahlas smál. Asi jsem tak nějak tušil, kam jde. Jen jsem mu na cestu řekl, ať si nezapomene koupit balíček kondomů. Ten prasák se vrátil za čtyři hodiny, celý rozjařený a hned mi vyprávěl, že takhle fantasticky si v životě ještě nezašukal. Rovnou si zapíchal se dvěma ceckatýma latino baculkami, které mu ukázaly, co znamená, mít sex s Brazilkami.

Každý den se Luďan pravidelně okolo desáté večerní sbalil a šel za ceckatými latino holkami na šoustačku. Už jsem to bral jako jeho večerní kolorit. Pár dní uteklo jako voda a my se vydali na basketbalový zápas, navštívit moji novou kamarádku Márci. Kolem osmnácté hodiny začal zápas. Seděli jsme asi v páté řadě, takže na Márci jsme měli perfektní podívanou. Ona nám občas zamávala ze své střídačky, a nakonec holky vyhrály 78:75. Po zápase jsme na ni počkali před halou. Márcia vyšla ještě s mokrými vlasy a s obrovským úsměvem nás zdravila a začala objímat po Brazilsku. Společně jsme zapadli do nedaleké restaurace a dvě hodiny jsme si tam společně povídali.

svůdná žena

Když se šla Márcia upravit na toaletu, šéf Luďa mi řekl, že nás opustí, aby nám nedělal večerní garde, a půjde do města na lov krásných Brazilek. Za pár minut jsem zůstal s Márci sám u stolu. Asi ještě dobrou hodinu jsme si povídali o životě. Ptala se mě, jaké to je žít v Čechách, zdali by se tam pro ni nenašla nějaká práce, že jí to tu v São Paulu přijde takové moc hektické a chtěla by velkou změnu. Upozornil jsem jí, že práce je tu dostatek, ale lidé se na ulici nesmějí a jsou takový studení. A také máme zimní období, jestli vůbec tuší, co znamená, když padá sníh. Začala se tomu smát, a že to zná z televize.

Ani jsem ještě netušil, že za pár dní s námi odletí do Čech. Večer jsme se rozloučili dlouhým polibkem, odvezl jsem ji k ní do bytu, který měla pronajatý asi půl hodiny od našeho hotelu a další dny jsem trávil s Márci každý večer u ní doma. Asi za pět dní se to mezi námi tak nějak přihodilo. Na ten první sex s Márci se nedá zapomenout. Večer probíhal fantasticky. Márci otevřela brazilský rum, k tomu Coca Colu a pak to začalo. Musím říct, že to francouzské líbání s Márci bylo fakt luxusní. Brazilky líbají úplně jinak než Češky. Když jsem jí poprvé rozepnul poloprůhlednou podprsenku, a vyskočily na mě její šestky obří prsa s hnědými velkými bradavkami, málem jsem zešílel štěstím. Bože, a když se svlékla donaha z bílých saténových kalhotek, měla nádhernou, lesklou, snědou, opálenou pokožku s vyholenou růžovou kundičkou. A co potom ty její fialově hnědé stydké pysky, cumlal jsem jí je bez přestání snad dvě hodiny. Nemohl jsem se nabažit její mokré brazilské svatyně. Na oplátku mi Márci kouřila penis, až málem do vyvrcholení. Ale to jsem dokončil, až v její mlsné kundičce. Naplnil jsem ji, až po okraj. A když jsem po výstřiku vytáhl kleslé péro z její voňavé broskvičky, bylo krásné pozorovat, jak z ní vytéká mé bílé sperma, které stékalo po jejích tmavých velkých, hnědých stehnech.

Po milování jsme si sedli naproti sobě a koukali jsme si do očí nepřetržitě asi hodinu. Byla to láska na první pohled. Pak už to šlo jako po másle. Další týden jsme objednali letenku směr Praha a všichni tři jsme za pár dní odlétli do Čech. Márci se stihla ještě rozloučit se svými rodiči, s třemi bratry a jednou sestrou. A víte, co na tom bylo nejlepší? Že po příletu do Prahy jsem jí přivezl představit k nám do rodiny a tam bylo neskutečně veselo. Taťka byl v sedmém nebi, konečně si mohl po dlouhé době s někým povídat v rodné portugalštině.

žena u moře

Klábosili si spolu hodiny, o tom, co je v Brazílii nového, celé dny si spolu notovali u americké NBA. Pokřikovali na sebe jména a příjmení amerických basketbalistů a dohadovali se spolu, který z nich byl nejlepší, jestli: „Michael Jordan, LeBron James, Kareem Abdul-Jabaar, Magic Johnson, Larry Bird, Shaquille O\’Neal, Hakeem Olajuwon, Kobe Bryant, Tim Duncan, Wilt Chamberlain, Bill Russell, Oscar Robertson, Karl Malone, Jerry West, Dirk Nowitzki, Moses Malone, Kevin Durant, Elgin Baylor, David Robinson, Charles Barkley“.

Pak se zase spolu hádali, který americký basketbalový klub je za celou historii nejlepší, jestli: „Golden State Warriors California, New York Knicks, Los Angeles Lakers, Chicago Bulls Illinois, Boston Celtics Massachusetts, Los Angeles Clippers, Brooklyn Nets, Dallas Mavericks Texas, Houston Rockets, Philadelphia 76ers Pennsylvania, Toronto Raptors Ontario, Miami Heat Florida, Phoenix Suns Arizona, Washington Wizards, Milwaukee Bucks Wisconsin, Portland Trail Blazers Oregon, Cleveland Cavaliers Ohio, Sacramento Kings, Utah Jazz, San Antonio Spurs, Atlanta Hawks Georgia, Denver Nuggets Colorado, Detroit Pistons Michigan, Oklahoma City Thunder, Orlando Magic, Indiana Pacers, Charlotte Hornets North Carolina, Minnesota Timberwolves, Memphis Grizzlies Tennessee, New Orleans Pelicans Louisiana“.

žena

No musím říct, že pokaždé když s Márci přijdeme k našim na návštěvu, nestačím se divit, jak si spolu s taťkou a mamkou rozumí. Márci se líbí i všem chlapům v mém okolí. Když na ulici vidí český chlap pořádnou brazilskou opálenou prdel v těsných černých legínách a k tomu sexy mega skákající kozy v bílém tričku, tak se není čemu divit. Je to nádhera. Za pár měsíců po příletu jsem požádal Márci o ruku. Byla štěstím bez sebe a samozřejmě byla svatba do pár měsíců. No, a příští rok konečně poletíme s Márci a celá moje rodina do Brazílie a seznámíme se s Márcininou rodinou. Už se na ně těšíme. Trvalo mi pět a třicet let, než jsem si našel tu pravou ženskou, pro kterou jsem si musel zaletět, až na opačnou stranu zeměkoule. Jo, a abych nezapomněl, šéf Luďa zaměstnal moji Márci, jako překladatelku z portugalštiny do angličtiny. A příští rok s námi poletí do São Paula. Asi každý víte, proč s námi chce letět. 😀

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší FREE ONLINE PORN SEX SHOW webstránky pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk.

5/5 - (14 votes)