Keto dieta


Keto dieta, bílkovinová, cyklická ektogenní, ketodieta. Všechny tyto názvy mluví o jedné a té samé hubnoucí metodě, která je uznávána lékařskou vědou. Navíc přináší skvělé výsledky v hubnutí a to bez jo-jo efektu. V čem tato metoda hubnutí spočívá? A jak si udržet váhu i po ukončení diety?čerstvá zelenina

  • Jak proteinová dieta funguje

Proteinová, neboli keto dieta funguje na základě vyvolání přirozeného stavu lidského těla, takzvané ketózy. Ta nastává, pokud je příjem sacharidů a tuků snížen na minimum. V těle se tak tvoří ketolátky, a to tak, že se štěpí vlastní tukové tkáně, které tělo využívá místo zmíněných cukrů a tuků jako energii. Díky tomu dochází k úbytku tuku, a to jak podkožního, tak i útrobního, který obklopuje důležité orgány. Do tohoto stavu se tělo dostane během 2-3dnů po vysazení cukrů a tuků.

  • Co jíst při keto dietě

Doporučují se ryby, maso, mořské plody, vejce, sýr a zelenina. Pozor ale na některé druhy zeleniny, ne všechny jsou totiž vhodné. Nevhodná je třeba mrkev a brambory. Vyhnout se musíte všemu, co obsahuje větší množství sacharidů, chybí tedy přílohy, obiloviny, pečivo celkově http://www.ceskatelevize.cz/sport/nejlepsi-videa/359670-kanoiste-ziskali-na-zaver-me-dalsi-ctyri-medaile-celkove-jich-maji-13/ ale třeba i sladší ovoce. Z ovoce se vyhněte především banánům, hroznovému vínu a podobně sladkému ovoci. Zakázaný je také alkohol. Káva a čaj je povolený, pozor ale na mléko, to povoleno není. Jídla si ale nemusíte připravovat sami. Keto dieta prodietix.cz je jednoduchá a opravdu účinná.vlašské ořechy

  • Na co si dát při ketodietě pozor

Pokud se rozhodnete držet keto dietu, pak se nejprve poraďte se svým lékařem. Tuto dietu by neměli držet lidé s cukrovkou, nemocí ledvin, nebo nemocí srdce. Ketóza není vhodná pro každého, pokud vám nebude stav vyhovovat, pak s dietou musíte skončit.
Nejedná se ani tak o dietu, jako spíše o životní styl. Pokud se po pár měsících vrátíte k původnímu stravování, pak se vám váha samozřejmě vrátí.