Primark v České republice?

Několikrát jsem s cestovní kanceláří jela na jednodenní zájezd do Vídně za nákupy. Jednalo se o nákupy ve velkém obchodním centru G3. Ráno jsme se vydali tam a večer se s plnými taškami vraceli domů. To příští rok ale končí. V květnu roku 2020 se má otevírat nový obchodní dům na Václavském náměstí v Praze, bude se jmenovat Květinový dům. Spolu s dalšími obchody zde má údajně být i Primark. Je to obchod s módním oblečením za málo peněz. Můžete zde nakoupit také kosmetiku, doplňky, bižuterii, sladkosti a výbavu do bytu. Nabízí také kolekce inspirovány filmy, seriály nebo pohádkami. Jedná se o limitovanou edici, která se často mění. Obecně oblečení se tam točí často, nikdy se mi nestalo, abych na nějakou věc narazila dvakrát.
partový obchoďák
Osobně jsem s nákupem v tomto obchodě velmi spokojená. Vždy vyberu krásné věci, které mi dlouho vydrží. Navíc za rozumný peníz. Doporučuji jet ve všední den, kdy zde nebude tolik lidí jako o víkendu. V ranní hodiny je to nejlepší, po obědě už se nehnete a budete akorát otrávení. Nejraději si v Primarku kupuji basic kousky, jako trička, mikiny, džíny, svetry, ponožky, spodní prádlo nebo oblečení na cvičení. Košile a halenky jsou z nekvalitního materiálu. Dále za to stojí odličovací tampónky, gumičky do vlasů, náušnice a pyžama. Nejen, že nakoupíte na sebe, ale na celou svou rodinu, a to od miminka přes Vašeho muže po domácího mazlíčka. A to všechno na jednom místě.
prodejna oblečení
Zatím se ale musíme spokojit s tím, co máme a počkat si. Kdo by chtěl, může si zajet do Vídně nebo Drážďan, kde mají pobočky už dlouho. Četla jsem, že v Praze má být totožný sortiment jako v již zmiňovaných městech. Kdo ví, proč jsme museli čekat tak dlouho. Pokud se nákupy vyplatí, zjistíte sami, přece jen, cesta také něco stojí a zdá se mi, že už taky najdete i levnější obchody. Hlavně pokud narazíte na slevy.