Kuchyně, ve které vás bude bavit vařit

I když si to mnoho lidí nemyslí, kuchyně je nejdůležitější místností nejen v restauraci, ale také v bytě. Zde probíhá příprava a ve většině případů i konzumace pokrmů. I to je důvod, proč byste neměli na vybavení kuchyně příliš šetřit. Mezi základní vybavení kuchyně rozhodně patří kuchyňská linka, která by měla splňovat veškerá kritéria, co od tohoto kusu zařízení požadujete. A právě proto je lepší si nechat udělat linku na zakázku než si kupovat již vyrobenou. Nejenže bude pasovat daleko lépe do místnosti, a to jak rozměry, tak i designem a barvou, ale bude vám plně vyhovovat i po praktické stránce.

vaření

Zdatný řemeslník

Samozřejmě i větší firmy nabízejí výrobu kuchyňských linek na míru, ale ty jsou často příliš drahé. Ovšem, že se najdou i takové, kde dostanete dobrou cenu, ale není to pravidlem. Daleko lepší je pro vaši peněženku spojit se s menší firmou nebo řemeslníkem, který vám ve všem vyjde vstříc. Minimálně se alespoň lépe domluvíte na ceně. Problémem může být delší prodleva mezi objednávkou a vyhotovením projektu. U velkých společností jde přeci jen práce rychleji než u profesionála, který pracuje sám nebo pouze s jedním či dvěma pomocníky.

kuchyňský kout

Cena

Cena linky nezávisí pouze na jejich rozměrech, ale samozřejmě i na použitých materiálech. Pokud bude takřka celá vyrobena pouze z nekvalitních dřevin nebo umělých materiálů, určitě dostanete dobrou cenu. V takovém případě ale musíte očekávat, že ji budete muset za pár let buďto celou vyměnit za novou, nebo ji neustále opravovat. Zvolíte-li však pro svou kuchyňskou linku jako hlavní materiál kupříkladu masivní dřevinu typu dub nebo buk, při správném provedení budou tuto linku moci používat i další generace. Musíte se však připravit na vyšší výdaje. Za kvalitu je potřeba si trochu připlatit a nejvíce to platí u nábytku. Ovšem ani za dobrou kuchyňskou linku nemusíte dávat až příliš. Obvykle se vlezete do dvaceti až třiceti tisíc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup