Ostrý zrak v designových provedení pro muže

Jednadvacáté století je ve znaku nových technologií a pomocníků. Smartphony, tablety, notebooky nebo počítače jsou každodenní pomocníci v našem životě. Denně každý trávíme několik hodin hleděním do obrazovek. Digitální přístroje jsou sice naše pravé ruce, ale oči trpí. Vyzařované modré světlo z displejů nepůsobí dobře na náš zrak, a kromě jiných zdravotních potíží se podílí na zhoršení zraku.

panské brýle

Důvodů, jak si lidé kazí zrak, je mnoho. Mimo neustálého hledění do obrazovek si oči oslabujeme nedostatečným světlem. Klasická situace. Je večer a vy si říkáte: přečtu si knihu před spaním. Lehnete si do postele, otevřete knihu a rozsvítíte si pouze lampičku u postele. Vzniklé šero http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultura/2133999-sero-v-pralese-za-30-milionu-trhlo-tuzemsky-rekord-toyen tvoří minimální množství světla na čtení. Toto osvětlení není rozhodně dostačující. Zrak si při četbě zbytečně namáháte a kazíte. Další aspekt, který udává, zda budete nositeli brýlí či nikoliv, je genetika. Je jasné, že když oba rodiče nosí brýle tak i potomek bude mít s největší pravděpodobností časem sklony k problémům se zrakem. Snížení schopnosti správného fungování vidění přichází s věkem. Oči se opotřebovávají, proto téměř každý dědeček nebo babička se bez dioptrických brýlí neobejde.

muž s brýlemi

Brýle jsou v první řadě praktický pomocník do života. Slouží však také jako doplněk k outfitu a k vyjádření své osobnosti. Módou jsou však více posedlé ženy. Ty více řeší, jestli jim vše ladí či nikoliv. To neznamená, že je tato stránka věci mužům lhostejná. Pro chlapi je důležitější praktičnost a komfortnost než design. Brýle dotváří vzhled obličeje, proto by muži výběr těch pravých brýlí neměli odbývat. Při výběru pánských dioptrických brýlí Luxbryle mají chlapi téměř stejně široký výběr jako ženy. Na výběr mají z různých tvarů, stylů, materiálů i barev. Pro futuristický vzhled sáhněte spíše po hranatých a tlustých obroučkách, při eleganci využijete minimalistické brýle. Je jen na Vás, co vám padne do vkusu a doplní celkový vzhled.