Přenechte vaření profesionálům a dopřejte si fit jídelníček

Potřebujete stravovací plán pro úspěšný trénink či profesionálně sportujete a potřebujete nabírat svalovou hmotu? Anebo se prostě jen chcete udržovat v kondici a nepřibírat, zůstat na váze, které jste dosáhli a nevíte jak to máte udělat? Máte problémy se zdravou stravou jídelníček – jak si ho vytvořit?

muž posilovna

Bojíte se jo-jo efektu?

Pokud už se vám podařilo zhubnout, museli jste pro to něco udělat, ale to vy víte sami nejlépe. Omezili jste sacharidy, zařadili zdravé tuky a zvýšili podíl proteinů. A kilogramy jste přemluvili i tomu, že vaše tělo opustily, vy jste se zaradovali, ale zároveň víte, že byste měli pokračovat v načaté cestě. Jen už nemáte tolik času na vyváření a přemýšlení kdy a jak a hlavně co koupit a najít si časovou rezervu na vaření. A každý den vařit nejlépe něco jiného, aby se vám jídlo nezprotivilo a zároveň jste organismu dodávala to, co ono nejvíce potřebuje.

A už jste také zjistili, že nemá smysl jíst nepravidelně, natož nedobrovolně hladovět. Tělo si tak začne skladovat zásoby a vám se začnou opět skládat pomyslné tukové polštářky. Abyste tomuto všemu zamezili, udělejte rázné rozhodnutí a rázný krok.

Neztrácejte už čas vařením, nedisponujete-li tolik volným časem a jste mimořádně vytížení v zaměstnání. Jídlo si prostě objednejte a dovezou vám ho podle místa určení domů anebo do zaměstnání. Vše je perfektně zachlazené, čerstvé a chuťově nepřekonatelné!

Zbavíte starostí s vařením a nakupováním, a přitom vaše tělo dostane všechny vitamíny, minerály, vlákninu, ovoce i zeleninu a všechny ostatní potřebné výživové látky. Netloustnete, ale prospíváte. Kypíte zdravím a vitalitou.

chůze zima

A díky uspořeném času, který byste jinak věnovali tlačenicím v nákupních střediscích, dojížděním za potravinami a pak každodenním vařením s minimálně dvěma hodinami – všechen tento čas můžete věnovat tomu, co máte rádi. Sportování, běhání, vycházkám ve volné přírodě, malování, relaxaci, četbě knih anebo luštění sudoku a křížovek, pletení a háčkování.

Dělejte vše, co je vaší duši milé a starost s vařením přenechte jiným. Jídelníček budete mít poskládaný skutečně profesionálně.