Půjčovna dodávek v Praze pronajímá mimo jiné vozy na letní dovolenou u vody

Jednou z možností, jak zabavit celou rodinu, případně další spřátelené rodiny s dětmi, je vycestovat na tuzemskou dovolenou jedním větším vozem a pronajmout si zároveň pro více osob celou horskou chalupu nebo rodinný penzion. A proč jen jedním vozem? Není to žádná novinka, takto se vypravuje na dovolenou řada rodin, které tímto způsobem organizují společné akce.

Pokud jste všichni pohromadě v jednom autě, panuje zajímavější atmosféra, cestou si vyměníte své prožitky a názory, můžete pružně měnit svá rozhodování, kam aktuálně zavítat např. na prohlídku památek nebo přírodních krás.

nákladní vůz

Dodávka také umožňuje pojmout všechna vaše zavazadla a případně na přívěs naložit jízdní kola a další sportovní potřeby. Vyhnete se tímto způsobem i hromadnému cestování vlakem či autobusem, které je sice také zábavné, zvláště v jednom obsazeném kupé, třeba jako ve filmu „S tebou mě baví svět“, ale v současné situaci koronavirové pandemie omezení kontaktu s dalšími lidmi výhodnější.

český krumlov

Dodávku můžete využít i k občasným výletům po okolí, anebo jako pohotovostní vozidlo, rozhodnete-li se cestovat krajinou na kolech, anebo zkusit splouvání řeky na raftu či na kánoích.

Táboření u vody s dětmi

Děti milují přírodní koupaliště a za příhodných podmínek si tu užijete báječné volné dny. Z vlastní zkušenosti vám můžeme doporučit Máchovo jezero, menší jezírka z bývalých žulových lomů v Povltaví u obce Nečín, rybník Rožmberk u Třeboně, zatopené lomy poblíž města Trhová Kamenice, zatopené bývalé pískovny u Suchdola nad Lužnicí a u obce Vlkov u Veselí nad Lužnicí anebo Hamerské jezero u Stráže pod Ralskem, kde se mimochodem natáčel legendární film Dovolená s Andělem s Jaroslavem Marvanem.

S dodávkou z půjčovny dodávek Praha Rentcar service lze mezi těmito místy cestovat, vytvářet společně jízdní itinerář, plánovat výlety na hrady a zámky a samozřejmě koupání ve volné přírodě, tam, kde je to ještě možné i bez poplatku a samozřejmě bez zrádných sinic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup